Mój sklep

Kiedy jeszcze swa lata temu rozpoczynałem zabawę w zbieranie monet, nie przypuszczałem, że dojdę do tego, że będę już niedługo otwierał swój własny sklep z numizmatami. Początki nie były łatwe. Zbierałem to co popadło, większość monet nic nie była warta, jednak ja byłem uparty. Moje zbiory przestały się już mieścić w pudełkach, postanowiłem więc, że czas je skatalogować, poukładać i odsiać te, które nie są nic warte. Nie wiedziałem jak to zrobić.

Zdjęcie znalezione na stronie Bigduo.pl

Szukałem wszędzie kogoś kto mi to pomoże zrobić, aż kiedyś w sieci trafiłem na sklep z numizmatami i tam zamówiłem kilka rzeczy – po pierwsze katalog monet, po drugie klasery na monety oraz klipsy i woreczki na monety. Zauważyłem też, że parę monet, które były w moim posiadaniu, były wystawione właśnie w tym sklepie na sprzedaż. I to za całkiem niezłą sumkę. Kiedy otrzymałem zamówione rzeczy i rozpocząłem katalogowanie, pomyślałem sobie, że może warto by było taki sklep otworzyć w naszym mieście, w końcu mamy dość sporą liczbę wariatów takich jak ja na punkcie numizmatyki, więc może się uda?

Wszedłem ponownie na stronę sklepu, w którym dokonałem zakupu i zadałem pytanie, czy nie interesuje ich otworzenie sklepu w naszym mieście lub po prostu współpraca z takim sklepem. Okazało się, że owszem i już niedługo dopięliśmy umowę. Znaleźć odpowiedni lokal nie było łatwo ale udało się, musiałem jedynie wejść w kontakt z hurtownikami, którzy oferowali akcesoria numizmatyczne, a część monet dostarczono ze sklepu, którego częścią był mój nowy interes. Monety akcesoria oraz poradnictwo – to wszystko znajduje się w moim sklepie, zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *